Trofeul Pietroasa 2019 – Rezultatele complete ale turneului de sah rapid si de blitz

CONCURSUL  DE  ȘAH ONLINE „TROFEUL  PIETROASA-2019”

ȘAH   RAPID-7 RUNDE–timp joc 20 min/jucator


 
MTudorache’s Swiss sytem 2019
(TD: MTudorache, Time: 20 min, 7 rounds)

  Clubul Grupa 1 2 3 4 5 6 7  Puncte    
1 Matei2010
Iordachescu  Matei
SCM
Gloria
Buzau
I
U17/09
♦ 1/15 ♦ 1/12 ◊ 1/3 ♦ 1/7 ◊ 0/2 ♦ 1/9 ◊ 1/4 6.0 / 7 25.00  
2 Silviu2
Iustin Silviu
SCM
Gloria
Buzau
II
U17
◊ 1/11 ♦ 0/5 ◊ 1/6 ♦ 1/9 ♦ 1/1 ◊ 1/3 ♦ 1/8 6.0 / 7 22.00  
3 Raducu2006
Iordachescu Radu
SCM
Gloria
Buzau
I
U15/13
◊ 1/17 ♦ 1/9 ♦ 0/1 ◊ 1/10 ◊ 1/4 ♦ 0/2 ♦ 1/7 5.0 / 7    
4 Chipailacristian
Chipaila  Cristian
  PC
Galati
III
U17
♦ 1/10 ◊ 1/8 ◊ 1/5   ♦ 0/3 ◊ 1/7 ♦ 0/1 4.0 / 6 20.00  
5 Alexia_mitrofan
Mitrofan  Alexia
PC
Suceava
I
F17/
11
♦ 1/6 ◊ 1/2 ♦ 0/4 ◊ 0/13 ♦ 1/17 ◊ 0/8 ◊ 1/11 4.0 / 7 17.00  
6 Toma_stirbu
Stirbu  Toma-Dimitrie
PC
Suceava
I
U13/09
◊ 0/5 ◊ 1/16 ♦ 0/2 ◊ 0/11 ♦ 1/14 ◊ 1/13 ♦ 1/9 4.0 / 7 12.00  
7 Matei_mitrofan
Mitrofan Matei
PC
Suceava
I
U11/09
◊ 1/19 ◊ 1/13 ♦ ˝/8 ◊ 0/1 ♦ 1/10 ♦ 0/4 ◊ 0/3 3.5 / 7 18.50  
8 LEUDRAGOS
Leu  Dragos
  PC
Galati
I
U09
◊ 1/14 ♦ 0/4 ◊ ˝/7 ◊ 0/12 ♦ 1/15 ♦ 1/5 ◊ 0/2 3.5 / 7 14.50  
9 CRACIUNLUCA
Craciun  Luca
SCM
Gloria
Buzau
II
U11
♦ 1/16 ◊ 0/3 ♦ 1/17 ◊ 0/2 ♦ 1/11 ◊ 0/1 ◊ 0/6 3.0 / 7 15.00  
10 Raymondo
Beldie  Raimondo
  PC
Galati
II
U15/11
◊ 0/4 ◊ 1/15 ♦ 1/11 ♦ 0/3 ◊ 0/7 ♦ 1/12 ◊ 0/14 3.0 / 7 13.00  
11 Catalinn2010
Nita  Catalin
PC
Buzau
II
U09
♦ 0/2 ◊ 1/19 ◊ 0/10 ♦ 1/6 ◊ 0/9 ◊ 1/15 ♦ 0/5 3.0 / 7 12.00 16.50
12 DragosIfrim
Ifrim Andrei Dragos
PC
Buzau
I
U07
♦ 1/13 ◊ 0/1   ♦ 1/8   ◊ 0/10 ♦ 1/17 3.0 / 5 12.00 9.50
13 Jugarul
Vorniceanu Alina
  PC
Galati
I
F15
◊ 0/12 ♦ 0/7 ◊ 1/14 ♦ 1/5   ♦ 0/6 ◊ 1/16 3.0 / 6 10.00  
14 Constandachestefan
Constandache Stefan
  PC
Galati
II
U13/11
♦ 0/8 ◊ 0/17 ♦ 0/13 ◊ 1/16 ◊ 0/6 ◊ 1/19 ♦ 1/10 3.0 / 7 7.00  
15 Stefan_oniu
Oniu  Stefan
PC
Suceava
III
U09
◊ 0/1 ♦ 0/10 ♦ 1/16 ◊ ˝/17 ◊ 0/8 ♦ 0/11 ◊ 1/19 2.5 / 7    
16 Constandacheirina
Constandache Irina
  PC
Galati
I
F13/09
◊ 0/9 ♦ 0/6 ◊ 0/15 ♦ 0/14 ◊ 1/19 ◊ 1/17 ♦ 0/13 2.0 / 7    
17 Alexifrim
Ifrim  Alexandru Mihai
PC
Buzau
III
U11
♦ 0/3 ♦ 1/14 ◊ 0/9 ♦ ˝/15 ◊ 0/5 ♦ 0/16 ◊ 0/12 1.5 / 7    
18 Andreigomoescu
Gomoescu Andrei
PC
Buzau
II
U07
♦ 1/20   1.0 / 1    
19 alina 2008
Radu Alina
 PC
Buzau
I
F11
♦ 0/7 ♦ 0/11   ♦ 0/16 ♦ 0/14 ♦ 0/15 0.0 / 5 0.00 7.00
20 Tudor_aparaschiv
Aparaschivei Tudor
PC
Suceava
III
U13
◊ 0/18   0.0 / 1 0.00 0.00

 
 

CONCURSUL  DE  ȘAH ONLINE „TROFEUL  PIETROASA-2019”

ȘAH   BLITZ-7 RUNDE–timp joc 3 min+2sec/mutare/jucator-16.06.2019

 

MTudorache’s Swiss sytem 2019
(TD: MTudorache, Time
3 min+2sec/mutare/jucator, 7 rounds)

  Clubul Grupa 1 2 3 4 5 6 7  Puncte    
1 Silviu2
Iustin Silviu
SCM
Gloria
Buzau
I
U17
♦ 1/12 ♦ 1/113 ◊ 1/4 ♦ 1/5 ◊ 1/6 ♦ 1/3 ◊ 0/2 6.0 / 7 27.00  
2 Matei2010
Iordachescu  Matei
SCM
Gloria
Buzau
I
U15/09
♦ 1/14 ◊  0/5 ♦  1/15 ◊  1/4 ◊ 1/9 ♦ 1/7 ◊ 1/1 6.0 / 7 22.00  
3 Alexia_mitrofan
Mitrofan  Alexia
PC
Suceava
I
F17/13
◊ 1/18 ◊  1/4 ♦ 0/14 ◊ 1/13 ♦  1/5 ◊ 0/1 ◊1/7 5.0 / 7  20,00  
4 Raducu2006
Iordachescu Radu
SCM
Gloria
Buzau
I
U13
◊ 1/7 ♦ 1/3 ◊ 0/1  ♦ 0/2 ◊ 1/15 ♦1/5 ♦ 1/9 5.0 / 6 19.00  21,50
5 LEUDRAGOS
Leu  Dragos
  PC
Galati
I
U09
♦ 1/12 ♦  1/2 ◊  0/6 ♦0/1 ◊ 1/3 ◊ 0/4  ♦ 1/8 4.0 / 7 19.00  22,50
6 Matei_mitrofan
Mitrofan Matei
PC
Suceava
I
U11/09
◊ 1/17 ♦  1/8 ♦ 0/5 ◊ 1/7 ♦ 0/1 ◊ 1/10 4.0 / 6 19.00  12,00
7 Raymondo
Beldie  Raimondo
  PC
Galati
II
U15/11
♦ 0/4 ♦ 1/12 ◊  1/18 ♦ 0/6 ◊ 1/11 ◊ 0/2 ♦ 0/3 3.0 / 7 14,00  
8 Constandacheirina
Constandache Irina
  PC
Galati
I
F09
◊ 1/9 ◊0/6 ♦ 0/7 ◊ 0/11 ◊ 1/18 ♦ 1/15 ◊  0/5 3.0/ 7 12,00  16,00
9 Jugarul
Vorniceanu Alina
  PC
Galati
I
F15
♦ 0/8 ♦ 1/17
0/13
◊ 0/14 ♦ 0/2 ♦  1/11 ◊ 0/4 3.0 / 7 12.00  13.50
10 Catalinn2010
Nita  Catalin
PC
Buzau
II
U09

1/17
♦ 1/15 ◊ 1/12 ♦ 0/6 3.0 / 4 12.00  3,50
11 Stefan_oniu
Oniu  Stefan
PC
Suceava
II
U11/09
◊0/5 ◊ 0/14 ♦  1/12 ♦ 1/8 ♦  0/7 ◊ 0/9 ♦ 1/16 3.0 / 7 10.00
12 Constandachestefan
Constandache Stefan
  PC
Galati
II
U13/11
♦ 0/1 ◊ 0/7  ◊ 0/11
1/18
 ♦ 0/10 ◊ 1/16 ◊  1/2/
15
2.5 / 7
13 Chipailacristian
Chipaila  Cristian
  PC
Galati
II
U17

1/15
◊ 0/1  ♦
1/9
♦ 0/3   2.0 / 4 12.00  
14 Toma_stirbu
Stirbu  Toma-Dimitrie
PC
Suceava
III
U09
◊ 0/2 ♦ 1/11 ◊ 0/3 ♦ 0/9 ♦ 1/16 2.0 / 5 9.00  
15 Alexifrim
Ifrim  Alexandru Mihai
PC
Buzau
III
U11
◊ 0/13 ♦ 1/16 ◊ 0/2 ◊ 0/10 ♦0/4 ◊ 0/8
1/2
/12
1.5 / 7    
16 Jugarulucian
Caraiman Angela
  PC
Galati
I
F11
◊ 0/15
1/18
♦ 0/17 ◊ 0/14 ♦ 0/12
0/11
1.0 / 6  5.00  
17 DragosIfrim
Ifrim Andrei Dragos
PC
Buzau
I
U07
♦ 0/3 ♦ 1/2/14 ◊ 0/9 ♦ ½
/15
◊ 0/5 ♦ 0/16 ◊ 0/12 1.0 / 7  4,50  
18 Andreigomoescu
Gomoescu Andrei
PC
Buzau
II
U07
♦ 1/19   1.0 / 1  2.00  
19 alina 2008
Radu Alina
 PC
Buzau
II
F11
♦ 0/18 ♦ 0/11   ♦ 0/16 ♦ 0/14 ♦ 0/15 0.0 / 5 0.00

 
 
final

  • 1
  • 1008
  • 0

0 Comentarii

Lasa un Comentariu

Adresa dvs de email nu va fi publicata.