Memorial Prof. Constantin Radulescu – Valcea 2008

Din amabilitatea domnului Varlan Hervig Ioan, va putem oferi rezultatele primelor 7 runde ale turneului organizat de acesta la Rm Valcea.

hvarlan_si_oficialitati

D-l Varlan Hervig impreuna cu oficialitatile

In cel mai scurt timp ne-a promis sa ne trimita rezultatele finale si niste fotografii.

Ii multumim pe aceasta cale si ii uram LA MULTI ANI ! si   mult succes in organizarea altor evenimente la fel de frumoase.

Rezultate runda 1

Name Res. Name
Burnoiu Nicolae-Costel 1 – 0 Tudor Ioan
Toma Radu-Cristian 0 – 1 Moldovan Daniel
Manea Alexandru 1 – 0 Baltac Constantin
Batranca Ion 0 – 1 Grunberg Mihai-Lucian
Butunoi Alexandru-Victor 1 – 0 Darlici Dumitru-Dan
Stilpeanu Nicolae 0 – 1 Gheorghe Corina
Russu Eduard 1 – 0 Zamora Aurel
Teodorescu Daniel 0 – 1 Traistaru Teodora
Luca Ionel 1 – 0 Nedelcu Ionut
Fulger Ionut-Alexandru ˝ – ˝ Dicu Razvan-Stefan
Strimbu Mihai 1 – 0 Balacianu Alexandru-George
Ciobanu Aurelian 0 – 1 Stanciu Alexandru-Ovidiu
Jega Gabriel 1 – 0 Cirlig Ioana-Andreea
Neghina Ion 0 – 1 Turcu Fanel
Turcu Iulian 1 – 0 Stanciu Maria-Cristina
Cosman Andreea-Marioara 0 – 1 Bartha Andrei
Becsenescu Florin 1 – 0 Toma Elena-Adelaida
Varlan Daniel 0 – 1 Cirjan Daniel
Marinica Marin ˝ – ˝ Floroiu Ioana-Alexandra
Nicolae Radu-Danut 0 – 1 Miron Ionel
Covaci Stefan 1 – 0 Becsenescu Iulian
Nedelcu Cristian 0 – 1 Toma Mihail
Popescu Florin 1 – 0 Kevorchian Andreea-Gabriela
Ciurel Mihai 0 – 1 Bida Mihai-Eugen
Pop Alexandru 1 – 0 Mongescu Lucian
Candea Gheorghe-Alexandru ˝ – ˝ Motounu Vlad-Stefan
Marin Constantin 1 – 0 Cirstea Ion
Hrib Doru-Ionel 0 – 1 Vartopeanu Nicolae
Scaete Octavian 1 – – Bye

Rezultate runda 2

Name Res. Name
Bartha Andrei 0 – 1 Burnoiu Nicolae-Costel
Moldovan Daniel 1 – 0 Turcu Iulian
Cirjan Daniel ˝ – ˝ Manea Alexandru
Grunberg Mihai-Lucian 1 – 0 Becsenescu Florin
Miron Ionel 1 – 0 Butunoi Alexandru-Victor
Gheorghe Corina ˝ – ˝ Covaci Stefan
Toma Mihail 0 – 1 Russu Eduard
Traistaru Teodora 0 – 1 Popescu Florin
Bida Mihai-Eugen ˝ – ˝ Luca Ionel
Vartopeanu Nicolae 0 – 1 Strimbu Mihai
Stanciu Alexandru-Ovidiu 1 – 0 Pop Alexandru
Scaete Octavian 0 – 1 Jega Gabriel
Turcu Fanel 1 – 0 Marin Constantin
Dicu Razvan-Stefan 1 – 0 Candea Gheorghe-Alexandru
Motounu Vlad-Stefan 1 – 0 Marinica Marin
Floroiu Ioana-Alexandra 0 – 1 Fulger Ionut-Alexandru
Tudor Ioan 1 – 0 Neghina Ion
Stanciu Maria-Cristina 0 – 1 Toma Radu-Cristian
Baltac Constantin 1 – 0 Cosman Andreea-Marioara
Toma Elena-Adelaida 1 – 0 Batranca Ion
Darlici Dumitru-Dan ˝ – ˝ Varlan Daniel
Becsenescu Iulian ˝ – ˝ Stilpeanu Nicolae
Zamora Aurel 1 – 0 Nicolae Radu-Danut
Kevorchian Andreea-Gabriela 0 – 1 Teodorescu Daniel
Nedelcu Ionut 1 – 0 Nedelcu Cristian
Balacianu Alexandru-George 1 – 0 Ciurel Mihai
Mongescu Lucian 0 – 1 Ciobanu Aurelian
Cirlig Ioana-Andreea 1 – 0 Hrib Doru-Ionel
Cirstea Ion 1 – – Bye

Rezultate runda 3

Name Res. Name
Burnoiu Nicolae-Costel 1 – 0 Stanciu Alexandru-Ovidiu
Jega Gabriel 0 – 1 Moldovan Daniel
Popescu Florin 1 – 0 Grunberg Mihai-Lucian
Russu Eduard 1 – 0 Turcu Fanel
Strimbu Mihai 0 – 1 Miron Ionel
Manea Alexandru 1 – 0 Bida Mihai-Eugen
Fulger Ionut-Alexandru 0 – 1 Gheorghe Corina
Luca Ionel 1 – 0 Cirjan Daniel
Covaci Stefan 0 – 1 Dicu Razvan-Stefan
Butunoi Alexandru-Victor 1 – 0 Motounu Vlad-Stefan
Baltac Constantin 0 – 1 Traistaru Teodora
Turcu Iulian 1 – 0 Zamora Aurel
Teodorescu Daniel 1 – 0 Bartha Andrei
Becsenescu Florin 1 – 0 Nedelcu Ionut
Balacianu Alexandru-George 1 – 0 Toma Mihail
Pop Alexandru 1 – 0 Cirlig Ioana-Andreea
Marin Constantin 1 – 0 Toma Elena-Adelaida
Ciobanu Aurelian 1 – 0 Vartopeanu Nicolae
Cirstea Ion – – + Tudor Ioan
Toma Radu-Cristian 1 – 0 Scaete Octavian
Marinica Marin 1 – 0 Becsenescu Iulian
Candea Gheorghe-Alexandru 0 – 1 Darlici Dumitru-Dan
Stilpeanu Nicolae ˝ – ˝ Floroiu Ioana-Alexandra
Varlan Daniel 1 – 0 Batranca Ion
Neghina Ion – – + Nedelcu Cristian
Ciurel Mihai 1 – 0 Stanciu Maria-Cristina
Cosman Andreea-Marioara ˝ – ˝ Kevorchian Andreea-Gabriela
Nicolae Radu-Danut 0 – 1 Mongescu Lucian
Hrib Doru-Ionel 1 – – Bye

Rezultate runda 4

Name Res. Name
Miron Ionel 0 – 1 Burnoiu Nicolae-Costel
Moldovan Daniel ˝ – ˝ Russu Eduard
Gheorghe Corina 0 – 1 Popescu Florin
Dicu Razvan-Stefan ˝ – ˝ Manea Alexandru
Grunberg Mihai-Lucian 1 – 0 Luca Ionel
Becsenescu Florin 0 – 1 Butunoi Alexandru-Victor
Traistaru Teodora ˝ – ˝ Pop Alexandru
Marin Constantin 0 – 1 Strimbu Mihai
Stanciu Alexandru-Ovidiu 1 – 0 Tudor Ioan
Toma Radu-Cristian ˝ – ˝ Jega Gabriel
Turcu Fanel 1 – 0 Teodorescu Daniel
Turcu Iulian 1 – 0 Balacianu Alexandru-George
Cirjan Daniel 0 – 1 Ciobanu Aurelian
Darlici Dumitru-Dan 0 – 1 Marinica Marin
Motounu Vlad-Stefan 0 – 1 Covaci Stefan
Bida Mihai-Eugen 1 – 0 Varlan Daniel
Bartha Andrei 1 – 0 Fulger Ionut-Alexandru
Toma Mihail 1 – 0 Toma Elena-Adelaida
Vartopeanu Nicolae 1 – 0 Floroiu Ioana-Alexandra
Nedelcu Cristian 0 – 1 Baltac Constantin
Mongescu Lucian 1 – 0 Stilpeanu Nicolae
Zamora Aurel 0 – 1 Ciurel Mihai
Nedelcu Ionut 1 – 0 Hrib Doru-Ionel
Cirlig Ioana-Andreea + – – Cirstea Ion
Scaete Octavian 1 – 0 Cosman Andreea-Marioara
Becsenescu Iulian 1 – 0 Candea Gheorghe-Alexandru
Kevorchian Andreea-Gabriela 0 – 1 Neghina Ion
Batranca Ion + – – Nicolae Radu-Danut
Stanciu Maria-Cristina 1 – – Bye

Rezultate runda 5

Name Res. Name
Burnoiu Nicolae-Costel 1 – 0 Popescu Florin
Manea Alexandru ˝ – ˝ Moldovan Daniel
Russu Eduard 0 – 1 Dicu Razvan-Stefan
Ciobanu Aurelian 0 – 1 Grunberg Mihai-Lucian
Butunoi Alexandru-Victor 1 – 0 Turcu Fanel
Strimbu Mihai 1 – 0 Turcu Iulian
Miron Ionel 0 – 1 Stanciu Alexandru-Ovidiu
Marinica Marin 0 – 1 Gheorghe Corina
Covaci Stefan 0 – 1 Traistaru Teodora
Luca Ionel 1 – 0 Toma Radu-Cristian
Jega Gabriel 0 – 1 Bida Mihai-Eugen
Pop Alexandru 1 – 0 Becsenescu Florin
Balacianu Alexandru-George 0 – 1 Bartha Andrei
Teodorescu Daniel ˝ – ˝ Toma Mihail
Cirlig Ioana-Andreea 0 – 1 Marin Constantin
Ciurel Mihai 0 – 1 Vartopeanu Nicolae
Tudor Ioan 1 – 0 Nedelcu Ionut
Baltac Constantin 1 – 0 Scaete Octavian
Motounu Vlad-Stefan 1 – 0 Mongescu Lucian
Fulger Ionut-Alexandru 0 – 1 Cirjan Daniel
Varlan Daniel ˝ – ˝ Becsenescu Iulian
Toma Elena-Adelaida 0 – 1 Darlici Dumitru-Dan
Batranca Ion 0 – 1 Stanciu Maria-Cristina
Hrib Doru-Ionel 1 – 0 Stilpeanu Nicolae
Floroiu Ioana-Alexandra 0 – 1 Zamora Aurel
Neghina Ion 1 – 0 Nedelcu Cristian
Candea Gheorghe-Alexandru 1 – 0 Kevorchian Andreea-Gabriela
Cosman Andreea-Marioara + – – Nicolae Radu-Danut

Rezultate runda 6

Name Res. Name
Moldovan Daniel ˝ – ˝ Burnoiu Nicolae-Costel
Grunberg Mihai-Lucian 1 – 0 Strimbu Mihai
Stanciu Alexandru-Ovidiu 0 – 1 Butunoi Alexandru-Victor
Popescu Florin 1 – 0 Dicu Razvan-Stefan
Gheorghe Corina ˝ – ˝ Pop Alexandru
Bida Mihai-Eugen ˝ – ˝ Russu Eduard
Traistaru Teodora 1 – 0 Luca Ionel
Turcu Fanel 0 – 1 Manea Alexandru
Vartopeanu Nicolae 0 – 1 Turcu Iulian
Bartha Andrei 0 – 1 Tudor Ioan
Baltac Constantin 0 – 1 Miron Ionel
Marin Constantin ˝ – ˝ Ciobanu Aurelian
Toma Mihail 1 – 0 Jega Gabriel
Cirjan Daniel ˝ – ˝ Motounu Vlad-Stefan
Toma Radu-Cristian 1 – 0 Marinica Marin
Darlici Dumitru-Dan ˝ – ˝ Covaci Stefan
Zamora Aurel 0 – 1 Teodorescu Daniel
Becsenescu Florin 1 – 0 Varlan Daniel
Nedelcu Ionut 1 – 0 Ciurel Mihai
Becsenescu Iulian ˝ – ˝ Balacianu Alexandru-George
Mongescu Lucian 0 – 1 Cirlig Ioana-Andreea
Scaete Octavian 1 – 0 Neghina Ion
Stanciu Maria-Cristina 1 – 0 Hrib Doru-Ionel
Cosman Andreea-Marioara 0 – 1 Fulger Ionut-Alexandru
Stilpeanu Nicolae 1 – 0 Candea Gheorghe-Alexandru
Floroiu Ioana-Alexandra 1 – 0 Batranca Ion
Toma Elena-Adelaida 1 – 0 Nedelcu Cristian
Kevorchian Andreea-Gabriela 1 – – Bye

Rezultate runda 7

Burnoiu Nicolae-Costel ˝ – ˝ Grunberg Mihai-Lucian
Butunoi Alexandru-Victor ˝ – ˝ Popescu Florin
Manea Alexandru 1 – 0 Traistaru Teodora
Strimbu Mihai 0 – 1 Moldovan Daniel
Miron Ionel ˝ – ˝ Gheorghe Corina
Russu Eduard 0 – 1 Pop Alexandru
Dicu Razvan-Stefan 1 – 0 Bida Mihai-Eugen
Turcu Iulian ˝ – ˝ Stanciu Alexandru-Ovidiu
Tudor Ioan 0 – 1 Toma Mihail
Luca Ionel 1 – 0 Marin Constantin
Teodorescu Daniel 0 – 1 Toma Radu-Cristian
Ciobanu Aurelian 1 – 0 Bartha Andrei
Turcu Fanel 1 – 0 Baltac Constantin
Darlici Dumitru-Dan 0 – 1 Becsenescu Florin
Cirlig Ioana-Andreea 0 – 1 Cirjan Daniel
Covaci Stefan 1 – 0 Nedelcu Ionut
Motounu Vlad-Stefan ˝ – ˝ Scaete Octavian
Stanciu Maria-Cristina 0 – 1 Vartopeanu Nicolae
Jega Gabriel 1 – 0 Becsenescu Iulian
Marinica Marin ˝ – ˝ Fulger Ionut-Alexandru
Balacianu Alexandru-George 1 – 0 Floroiu Ioana-Alexandra
Varlan Daniel 0 – 1 Stilpeanu Nicolae
Hrib Doru-Ionel 1 – 0 Zamora Aurel
Neghina Ion – – + Mongescu Lucian
Ciurel Mihai 1 – 0 Toma Elena-Adelaida
Batranca Ion ˝ – ˝ Cosman Andreea-Marioara
Nedelcu Cristian 0 – 1 Kevorchian Andreea-Gabriela
Candea Gheorghe-Alexandru 1 – – Bye

Perechi runda 8

Name pct. Res. pct. Name
Manea Alexandru 5,5 6,0 Burnoiu Nicolae-Costel
Popescu Florin 5,5 5,5 Moldovan Daniel
Grunberg Mihai-Lucian 5,5 5,5 Butunoi Alexandru-Victor
Pop Alexandru 5,0 5,0 Dicu Razvan-Stefan
Gheorghe Corina 4,5 4,5 Turcu Iulian
Traistaru Teodora 4,5 4,5 Ciobanu Aurelian
Toma Mihail 4,5 4,5 Luca Ionel
Stanciu Alexandru-Ovidiu 4,5 4,5 Toma Radu-Cristian
Russu Eduard 4,0 4,5 Miron Ionel
Covaci Stefan 4,0 4,0 Strimbu Mihai
Bida Mihai-Eugen 4,0 4,0 Turcu Fanel
Vartopeanu Nicolae 4,0 4,0 Becsenescu Florin
Cirjan Daniel 4,0 4,0 Tudor Ioan
Teodorescu Daniel 3,5 3,5 Jega Gabriel
Balacianu Alexandru-George 3,5 3,5 Motounu Vlad-Stefan
Scaete Octavian 3,5 3,5 Marin Constantin
Bartha Andrei 3,0 3,0 Cirlig Ioana-Andreea
Marinica Marin 3,0 3,0 Stanciu Maria-Cristina
Fulger Ionut-Alexandru 3,0 3,0 Baltac Constantin
Hrib Doru-Ionel 3,0 3,0 Darlici Dumitru-Dan
Stilpeanu Nicolae 3,0 3,0 Ciurel Mihai
Nedelcu Ionut 3,0 3,0 Mongescu Lucian
Kevorchian Andreea-Gabriela 2,5 2,5 Becsenescu Iulian
Neghina Ion 2,0 2,5 Candea Gheorghe-Alexandru
Zamora Aurel 2,0 2,0 Toma Elena-Adelaida
Cosman Andreea-Marioara 2,0 2,0 Varlan Daniel
Nedelcu Cristian 1,0 1,5 Batranca Ion
Floroiu Ioana-Alexandra 2,0 – – Bye
  • 1
  • 1005
  • 0

0 Comentarii

Lasa un Comentariu

Adresa dvs de email nu va fi publicata.