Romancele au jucat fara frica la Europenele Intercluburi

Toate partidele jucate de fetele de Cotnari Poli Iasi

Dincolo de locul 7 ocupat de fetele noastre la competitia majora intercluburi, au ramas partidele jucate aici. Si daca inainte de competitie eram convins ca Alina Motoc va fi omul de punct din echipa noastra, se pare ca am avut dreptate. Vorbind seara cu Gergely Szabo, aflat si el in Grecia , am aflat ca meciurile echipelor noastre au fost de infarct, fetele reusind sa piarda la limita 2 intalniri in pozitii castigate in meciurile cu Spartak Vidnoe si cu MIKA Yerevan.

Iozefina Paulet o viitoare componenta de baza a echipei Romaniei

Se pare ca Alina Motoc a functionat minunat si celelalte au fost aproape de a face o performanta notabila ,iar Luminita Cosma si Iozefina Paulet au mers bine, cu un plus pentru prima, iar Corina Peptan a punctat sub asteptari.

Alina Motoc a jucat excelent aici, adica la adevarata ei valoare

Peptan Corina-Isabela 2430   3 pct.

Cosma Elena Luminita 2340    4,5 pct.

Motoc Alina 2313                  6,0 pct.

Paulet Iozefina 2307              4,0 pct.

Toate partidele romancelor le puteti vizualiza dand click aici

Partidele romancelor le puteti downloada dand click aici

  • 5
  • 1006
  • 0

0 Comentarii

Lasa un Comentariu

Adresa dvs de email nu va fi publicata.